logo

وب سایت سپیداران

https://sepidaaran.ir
UI/UXوب‌سایت

پروژه طراحی و پیاده سازی وب سایت سپیداران

all-devices-black-(1).png

یادمان «سپیداران» پروژه‌ای غیردولتی و داوطلبانه بود که در خردادماه 1399 همزمان با صدمین روز همه‌گیری ویروس کرونا در ایران و به نشانه ادای احترام به ازخودگذشتگی جامعه پزشکی و سلامت کشور اجرا شد. این پروژه که در قالب همکاری مشترک میان گروهی از روزنامه‌نگاران و تیم لوتوس کد اجرا شد، شامل جمع آوری و انتشار اطلاعات بیوگرافی 110 نفر از نیروهای درگذشته جامعه پزشکی و سلامت کشور بود که طی 100 روز اول شیوع ویروس کرونا جان خود را در راه خدمت به جامعه از دست دادند. 

در بخش درباره ما یادمان «سپیداران» آمده است: معتقدیم در دوره شیوع کرونا کادر درمان کشور شماری از دلسوزترین و موثرترین نیروهای خود را از دست داده است که زنده نگه داشتن یادشان، قدمی کوچک برای ادای دین به آن‌ها و همدردی با خانواده‌های آن‌هاست. در پروژه سپیداران تلاش شده است با جمع‌آوری اسامی و اطلاعات پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای کادر درمان جانباخته در راه نجات بیماران مبتلا به کرونا، یادمانی برای آن ها ایجاد شود. صحت نام افراد ذکر شده از سازمان نظام پزشکی کل کشور استعلام شده است. تمامی اطلاعات منتشر شده روی وب‌سایت توسط گروه روزنامه نگاران همراه پروژه سپیداران گردآوری و تدوین شده است.

در طراحی و پیاده سازی وب سایت سپیداران، یک رویکرد مینیمالیستی و سادگی در کاربری محور قرار گرفت تا نام بزرگ درگذشتگان جامعه پزشکی و سلامت کشور، بزرگ بماند. 

m-1-single-color.jpg

m-3-mobile.jpg
 

پروژه‌ها
نرم‌افزار لوتوس
درباره ما
تماس با ما
logo

تمام حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به لوتوس‌کد است.